Nabídka služeb

Masáže a srovnání Dornovou metodou můžete využít nejen u mě v provozovně, ale i doma, či na jiném Vámi zvoleném místě.
Vše potřebné, včetně masážního lehátka, si přivezu s sebou.
Na veškeré mé služby je možné zakoupit dárkové poukázky.

Specializuji se na:

Dornova metoda
Jedná se o jemnou manuální terapii, kdy jsou klouby a obratle bezpečně a přesně vráceny zpět do svých původních správných poloh za aktivní spoluúčasti ošetřovaného. Je to jednoduchá a efektivní možnost pomoci při nejrůznějších potížích a bolestech pohybového aparátu, jako jsou např. bolesti zad, kyčlí, tenisový loket, skolióza, znecitlivění v rukou, atd..

Cena: 900,- (délka cca 1 h)
Po srovnání těla je možno využít Breussovu masáž za zvýhodněnou cenu 200,-.


Breussova masáž
Jde o jemnou masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím může vyřešit široké spektrum zdravotních potíží. Při masáži používám třezalkový olej, který si sama vyrábím.

Cena: 400,- (délka cca 30 minut)


Bowenova tlaková masáž
Jedná se o velmi jemnou a šetrnou techniku, která specifickým způsobem ovlivňuje především kůži a podkoží. Tělo je zde vnímáno jako celek, bez zaměření na problematické partie. Ošetření je prováděno "Bowenovým pohybem" (terapeut prsty pohybuje kůží přes sval nebo šlachu, po té vyvine velmi jemný tlak a po krátké čekací době a stále pod stejným tlakem sklouzne s kůží zpět). Pohyby jsou vedeny přes přesně definované body lidského těla v určeném sledu a sestavách. Při této masáži není nutný přímý kontakt s pokožkou a lze provádět i na oblečeném těle. Cílem tohoto typu masáže je optimální vyladění svalové soustavy ošetřovaného organismu s využitím jeho vlastních zdrojů. Tato technika se využívá u mnoha diagnóz a lidí bez rozdílu věku, od malých dětí, přes těhotné ženy až po starší klienty. Výrazného pozitivního ovlivnění organismu lze dosáhnout především v případech, kdy ještě nedošlo ke strukturálním změnám. Je to ideální způsob jak pomoci tělu, aby se uzdravovalo, jako prevence před zdravotními problémy i jako povzbuzení před vyšším výkonem (psychickým i fyzickým).

Cena: 400,- (délka cca 35 minut)
Doporučuji tři po sobě jdoucí procedury v rozmezí 5-7 dnů - zvýhodněná cena 1100,- (délka 3x35 minut)


Celková masáž plosky nohy
Celková masáž (reflexní) plosek nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž, která slouží především k uvolnění nervových drah a nastartování činnosti orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou. Vychází se ze skutečnosti, že se na chodidle zobrazuje celé tělo. Nohy jsou jednou z nejcitlivějších částí našeho těla a přestože po nich neustále šlapeme, jsou nejméně hýčkány.

Cena: 400,- (délka cca 35 minut)

Záda + ploska nohy:
Cena: 700,- (délka cca 30+30=60 minut)


Klasická masáž
Jeden z hlavních účinků klasické masáže je uvolnění napjatého svalstva, odstranění únavy, stresu a posílení regenerace organismu, neboť navozuje tělesnou a psychickou rovnováhu. Pravidelným promasírováním těla či nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům, které jsou způsobeny zkrácením, ztuhlostí a bolestivostí svalstva.

Cena:
Šíje:   200,- (cca 15 minut)
Záda + šíje:  400,- (cca 35 minut)
Celé tělo:     750,- (cca 60 minut)

Záda + ploska nohy:
Cena: 700,- (délka cca 30+30=60 minut)


Po Příbrami je doprava zdarma, po okolí si účtuji 5,-Kč/km.

Ceny platné od 1. 3. 2019