O mně

Jmenuji se Tereza Holendová a žiji v Příbrami.

Masáže mě vždy lákaly, ale teprve po té, co si můj manžel a moje maminka začali stěžovat na bolesti zad, rozhodla jsem se absolvovat masérský kurz. Už během kurzu jsem zjistila, že samotná masáž je velice přínosná, ale pokud má člověk problém v pohybovém aparátu, tak není tolik účinná. Proto jsem se vzápětí ponořila do studia Dornovy metody. Všechny získané znalosti a dovednosti jsem postupně začala praktikovat na rodinných příslušnících, přátelích a postupně i na ostatních. Při své praxi jsem zjistila, že pomáhat lidem od bolestí a napětí má smysl a velice mě to těší. Největší odměnou je mi sdělení klientů, že mohou opět pohodlně chodit, nebolí je záda, nebrní je ruce, jsou bez léků proti bolesti, atd...

Své znalosti si neustále rozšiřuji a snažím se je využít a předat při masážích nebo ošetřeních. Specializuji se na Dornovu metodu s Breussovou masáží, Bowenovu tlakovou masáž, reflexologii plosek nohou a klasické masáže.

Volný čas ráda trávím se svou rodinou, ráda čtu, zajímám se o bylinky, naplňuje mě čas strávený v přírodě a když je nepříznivé počasí, tak tvořím z korálků, papíru, stužek, vlny ... (mé výrobky si můžete prohlédnout v záložce Pro radost).

Vzhledem k tomu, že je mnoho masérských služeb, ale minimum jich poskytuje mobilní masérství, rozhodla jsem se, že budu převážně mobilní masérka.

Věřím, že vás moje nabídka zaujme a těším se s vámi na viděnou :-)