Vaše komentáře

Zde můžete napsat, jak jste spokojeni s mými službami. Váš komentář se nezobrazí hned, ale do hodiny by se měly stránky aktualizovat.

Pokud se chcete na něco zeptat a očekáváte odpověď, využijte prosím kontakty zde.

Děkuji.

20. 4. 2022

Paní Holendová zařadila do svých služeb i kranioterapii. Co se týká mé zkušenosti, je to super, hodně mi to pomohlo, ať už od psychických nebo fyzických problémů. Z počátku jsem moc nevěřila, ale zkusila jsem to a jsem nadšená. Děkuji moc.

Jarka

27.6.2018

Chtěla bych touto cestou poděkovat Tereze za to, že při její pravidelné péči zmizelo hodně mých bolestí a cítím se o mnoho lépe. Dornova metoda v počátku a následné masáže mi opravdu pomohly. Bolela mne kolena, páteř, Achillova pata, krční páteř. Nyní jsou bolesti už jen občas v dolní páteři, ale o hodně menší a jelikož je mi 63 let, tak přiměřeně věku. V poslední době jsem začala chodit i na kranio terapii, kterou zařadila do svých služeb. Chodím pravidelně a mohu říci, že po této terapii se cítím o hodně lépe i psychicky, ačkoli jsem zpočátku této metodě moc nedůvěřovala. Takže doporučuji. Tereza je vnímavá a pečlivá masérka i terapeutka. Děkuji.

Iva

26.2.2016

U paní masérky jsem byla už několikrát. Masáže jsou i ní příjemné a uvolňující. Ale to hlavní pro mě je, že se mi vždy uleví. Trápí mě krční a bederní páteř. A Tereza mi s tím vždy pomůže, uvolní tyto části a na nějakou dobu napraví. Chodíme k ní celá rodina, moje maminka a partner. A jsme moc spokojení. Děkujeme Vám Terezo.

Martina Jozefy

22.5.2015

Paní Tereza je velice příjemná a hlavně vnímavá. Mám dlouholeté problémy s krční páteří a již po jedné proceduře se mi výrazně ulevilo. Počítám s tím, že budu nadále k paní Terezce docházet. Moc Vám děkuji Terko.

Martina

26.2.2015

Po srovnání a následné masáži se vždy cítím skvěle, už jsem se rozhodla, že budu chodit každých čtrnáct dní. Nesvědčí mi totiž jen po fyzické stránce, ale také po stránce psychické a toho si moc považuji. Někdy absolvuji masáž celého těla a to je super. Děkuji.

Jarka

25.11.2014

Jdu-li na masáž, očekávám masáž, dostanu masáž a zaplatím ji = za své peníze si prostě něco (tady masáž) koupím. U Terezky však mám pocit, že ji zajímá můj zdravotní problém a dělá maximum, aby mi pomohla do optimálního stavu a aby odstranila příčinu komkrétního problému. U lékařů mám pocit, že obtěžuji, můj problém je nezajímá a dají mi max. "něco" proti bolesti, a to "něco" je ovlivněno finanční odměnou pro ně, nikoliv mými potřebami. Terezko, díky.

Alena Beck

11.11.2014

Jak jsem spokojená? Moc. Nejen s tím, jak mě rovnáte (a nebolí to:-), ale i tím, že si spolu můžeme o mých potížích popovídat a společně hledáme řešení, které je třeba i mimo Vaši kompetenci. Protože na mě máte čas (nejen v rámci krátkých objednacích lhůt, ale i v rámci našeho "ležení"). Protože se s Vámi můžu poradit třeba o cvicích, které jsem dostala doporučené jinde a můžeme je jen lehce upravit. Prostě že se cítím jako klient, kterému Vaše léčba pomáhá na těle i na duši. A toho si cením.

Jana V.

27.10.2014

Po masáži se vždy cítím dobře. Paní Tereza umí přesně najít místo, kde mě bolí a ulehčit od bolesti. Děkuji.

Spokojená klientka

2.10.2014

V práci jsem si dávala monitor na stranu a divila jsem se proč. Po Dornově metodě se divím, že jsem neseděla rovně. Terko, skvělá práce a děkuju :)

Lenka

17.9.2014

Dornova metoda, kterou paní Tereza zvládá skvěle, je prostě zázrak. Opět se mohu hýbat a nemusím na operaci, jak mi navrhoval lékař. Po prvním ošetření už chodím jen na kontroly - tedy chodím, paní Tereza jezdí za mnou, což je skvělá služba. Děkuji.

Iva