O mně

Jmenuji se Tereza Holendová a žiji v Příbrami.

Masáže mě vždy lákaly, ale teprve po té, co si můj manžel a moje maminka začali stěžovat na bolesti zad, rozhodla jsem se absolvovat masérský kurz. Už během kurzu jsem zjistila, že samotná masáž je velice přínosná, ale pokud má člověk problém v pohybovém aparátu, tak není tolik účinná. Proto jsem se vzápětí ponořila do studia Dornovy metody. Všechny získané znalosti a dovednosti jsem postupně začala praktikovat na rodinných příslušnících, přátelích a postupně i na ostatních. 

Během let jsem si uvědomila, že se objevují potíže se kterými si "Dornovka" neví rady a začala jsem hledat, kam se dále posunout. Narazila jsem na Kraniosakrální osteopatii, která mi otevřela oči zase v jiných vrstvách pohledu na lidský organismus. Že tělo není jen tělo, ale i seskupení různých tenzí a bloků, které pokud se nerozpustí, nelze očekávat posun k lepšímu. Nebo že Dech života, který nás ovlivňuje někdy nemůže na základě úrazu, či prožitku plynout, jak by měl a uvízneme v procesu uzdravování na mrtvém bodě.

Při své praxi jsem zjistila, že pomáhat lidem od bolestí a napětí má smysl a velice mě to těší. Největší odměnou je mi sdělení klientů, že mohou opět pohodlně chodit, nebolí je záda, nebrní je ruce, jsou bez léků proti bolesti, atd...

Své znalosti si neustále rozšiřuji a snažím se je využít a předat při masážích nebo ošetřeních.

Specializuji se na Kraniosakrální osteopatii a na Dornovu metodu.

Volný čas ráda trávím se svou rodinou, ráda čtu, naplňuje mě čas strávený v přírodě a když je nepříznivé počasí, tak tvořím z korálků, papíru, stužek, vlny ... (mé výrobky si můžete prohlédnout v záložce Pro radost).

Věřím, že vás moje nabídka zaujme a těším se s vámi na viděnou :-)